İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünü tam burslu olarak bitirdim ve Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programı tamamlayarak uzmanlık derecemi aldım. Uzmanlık eğitimim sürecince Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde dersler alma ve alanında değerli profesörlerle çalışma fırsatı edindim.

2012 yılında meslek hayatına başladım. İlk olarak Sabancı Üniversitesi Psikoloji bölümünde Araştırma Görevliliği yaptım. Çocuk Aile Gelişim ve Eğitim Derneği, Dünya Doktorları Derneği, Bengi Semerci Enstitüsü gibi kurumların yürüttüğü projelerde ebeveynlik danışmanlığı, çocuk ve yetişkin psikoterapisi alanlarında çalıştım. 2017 yılından itibaren ise Maya Vakfı’nda Klinik Psikolog ve Proje Koordinatörü olarak çalıştım. Psikolojik danışmanlara travmaya müdahale eğitimleri verdim ve 200’den fazla çocuğa psikoterapi desteği sağlama fırsatı bulduğumuz projeyi yönettim.

Travma Sonrası Stres Kongresi, Türk Psikologlar Derneği Travma Çalıştayı gibi alanında önde gelen birçok kongrede konuşmacı olarak yer aldım. İdeal yayıncılık tarafından yayınlanan Psikolojik Görüşme isimli kitabın yazarları arasında bulundum.

7 yıllık mesleki deneyimim ile Londra’da psikoterapi hizmeti veriyorum. Türkiye ve diğer ülkelerde yaşayan danışanlarıma ise online psikoterapi desteği sağlıyorum.

Bireysel Danışmanlık

Yetişkin danışanlarımla ağırlıklı olarak kaygı sorunları, depresyon, ilişki sorunları, stres yönetimi, travma, göçmenlikle ilişkili uyum sorunları konularında çalışıyorum.

Psikoterapi esnasında size hayatta yaşadıklarınız, tercihleriniz, hisleriniz ve düşünceleriniz nedeniyle asla yargılanmayacağınız, verdiğiniz bilgilerin gizli kalacağı, kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir alan sunuyorum.

Psikoterapi çalışmalarımda her zaman sizlerin ihtiyaçlarını ön planda tutuyorum. En kısa sürede en iyi gelişmeyi görebileceğimiz, sorun yaşanan alanlarda rahatlamayı sağlayacak uygun psikoterapi tekniklerini kullanıyorum.

Kendi potansiyelini ortaya çıkartmanızı ve eskisinden daha güçlü ve olumlu bir şekilde hayatınıza devam etmenizi hedefliyorum.

Eğer siz de tanışmak, birlikte neler yapabileceğimizi keşfetmek ve psikolojik danışmanlık almak isterseniz iletisim kurabilirsiniz.

Çocuk ve Ergenlik Dönemi Danışmanlığı

Çocuk ve ergenlere ağırlıklı olarak depresyon ve kaygı sorunları, travma, yas, göçmenliğe uyum ve adaptasyon sorunları, okula uyum, sınır koyma ve kural tanıma, sınav kaygısı alanlarında destek olmaktayım.

Seanslar Hakkında Genel Bilgiler

Seanslar, Islington’da bulunan ofisimde haftada bir sıklıkla 50 dakika olarak gerçekleştirilmektedir.

Seans ücreti: £ 65

Paket seans ücreti: £ 230 (4 seans)