Psikolog Tennur Katgi

May 10, 2020 tennurkatgi

Psikolog Tennur Katgi

Londra’da yaşayan danışanlarıma yüz yüze, dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan danışanlarıma ise online danışmanlık sağlamaktayım.

Bireysel Danışmanlık ( Yüz yüze- Online Terapi)

Yetişkin danışanlarımla ağırlıklı olarak kaygı sorunları, depresyon, ilişki sorunları, stres yönetimi, travma, göçmenlikle ilişkili uyum sorunları konularında çalışıyorum. Danışanlarımı ağırlıklı olarak bilişsel davranışçı terapi ve şema terapi yaklaşımları ile desteklemekteyim.

Psikoterapi esnasında size hayatta yaşadıklarınız, tercihleriniz, hisleriniz ve düşünceleriniz nedeniyle asla yargılanmayacağınız, verdiğiniz bilgilerin gizli kalacağı, kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir alan sunuyorum.

Psikoterapi çalışmalarımda her zaman sizlerin ihtiyaçlarını ön planda tutuyorum. En kısa sürede en iyi gelişmeyi görebileceğimiz, sorun yaşanan alanlarda rahatlamayı sağlayacak uygun psikoterapi tekniklerini kullanıyorum.

Kendi potansiyelini ortaya çıkartmanızı ve eskisinden daha güçlü ve olumlu bir şekilde hayatınıza devam etmenizi hedefliyorum.

Eğer siz de tanışmak, birlikte neler yapabileceğimizi keşfetmek ve psikolojik danışmanlık almak isterseniz iletisim kurabilirsiniz.

Çocuk ve Ergenlik Dönemi Danışmanlığı

Çocuk ve ergenlere ağırlıklı olarak depresyon ve kaygı sorunları, travma, yas, göçmenliğe uyum ve adaptasyon sorunları, okula uyum, sınır koyma ve kural tanıma, sınav kaygısı alanlarında destek olmaktayım.

Çocuklarla çalışırken oyun terapisi, sanat terapisi ve bilişsel davranışçı terapi tekniklerinden faydalanmaktayım. Ergen danışanlarımla çalışırken ise yaşadıkları geçiş dönemine uyumu güçlendirecek tekniklerden faydalanmaktayım.

Seanslar hakkında bilgi almak için ya da randevu oluşturmak için 02081033872 numarasını arayabilir ya da info@tennurkatgi.com’a email gönderebilirsiniz.

Tags: Londra psikolog, Londra terapist, İngiltere psikolog, İngiltere terapist, Türk terapist

, ,